אדריכלים מעצבי דירות יוקרה

אדריכלים ומעצבי דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה איכותי, ייחודי ופרקטי כפי שמבצעים במשרד הבוטיק נועם לוי אדריכלות ועיצוב פנים, הינו ענף בפני עצמו הדורש ניסיון וידע ספציפי. על תפקידו של אדריכל דירות יוקרה יוסבר בקצרה בשורות הבאות.

איך הופכים דירה רגילה לדירה יוקרתית?

עיצוב ותכנון בתי יוקרה הינו תחום בפני עצמו, שיש בו הרבה עניין אך גם לא מעט אתגרים. בתור התחלה, תפקידו של אדריכל בעיצוב פנים בתי יוקרה הינו לקחת שטח נתון של דירה, שלא אחת מוגבל בממדיו, ולהפכה מנכס סטנדרטי לדירה יוקרתית וייחודית המותאמת לצרכי והעדפות הלקוח. לשם כך יש צורך בהבנה וניסיון מעשי מעמיק בעיצוב פנים יוקרתי על כל המשתמע מכך, החל מתכנון מרחב הרמוני עד לבחירת ריהוט לבית ומיקומו בחלל. כל זאת עם עיצוב קפדני של כל חדר על פרטיו הגדולים והקטנים, דבר המוביל ליצירת מרחב עם נוכחות מרשימה, נעימה, נוחה ומעניינת בעלת שפה עיצובית ייחודית.

למה רצוי לבחור באדריכל לעיצוב דירת יוקרה?

על פי רוב מעצבי דירות יוקרה הינם מעצבי פנים ולא אדריכלים, אך בחירה באדריכל שהוא גם מעצב פנים בהחלט עדיפה ממספר סיבות. ראשית, בחירה באיש מקצוע אחד לתכנון ועיצוב של דירת יוקרה תבטיח הליך אחיד וברור, ללא סתירות וטעויות בתפיסת המרחב. כמו כן, לאדריכל שהוא גם מעצב פנים יש הבנה מעמיקה בכל הקשור למבנה הבית והאפשרויות הקיימות לשינוי ועיצוב המרחב. בנוסף לכך, בחירה במשרד שמספק את שני השירותים מקלה על מזמין העבודה וחוסכת זמן וכסף רב.

ליווי מלא ויחס אישי

בייחוד כשזה מגיע אל עיצוב בתי יוקרה אתם רוצים, ובצדק, לראות תמורה מלאה לכספכם. חשוב שהעבודה תנוהל מול אדריכל ראשי של המשרד אשר יעניק ליווי מלא לכל אורך הליך התכנון והעיצוב. זאת לצד יחס קשוב וסובלני ושיתוף מלא שלכם לכל אורך הדרך. שירות כזה יבטיח שתקבלו נכס המעוצב באופן מדויק לפי טעמכם ולסגנון המבוקש, מותאם באופן מושלם לאורח חייכם, הרצונות והצרכים שלכם.

סוף מעשה במחשבה תחילה

כדי ליצור מרחב יוקרתי, איכותי ופרקטי מעצבי דירות יוקרה יקדישו הרבה מאוד זמן לתכנון הבית ובחירת מאפייני עיצובו על כל פרטיו. תכנון זה כולל חלוקה נכונה של המרחב באופן פרקטי, פתוח וזורם, התחשבות בכיווני אור ואוויר, בחירת סגנון עיצוב מתאים והתאמתו למרחב, וכן תכנון מפתחי הבית, מיקום התשתיות שלו, עיצוב מטבח, עיצוב סלון מרשים ונוח, עיצוב חדר שינה, חדרי שירותים ורחצה, מרפסות, תכנון מיקום רהיטים, בחירה ומיקום של גופי תאורה שונים, פתרונות אחסון חכמים ועוד.

דגשים חשובים נוספים

כפי שניתן להבין, עבודת מעצבי בתי יוקרה אינה עניין של מה בכך והיא מורכבת משורה ארוכה של פרטים שיש לתת עליהם את הדעת:

  • עיצוב בית יוקרתי ניכר בבחירה נכונה של חומרי גלם איכותיים מבחינת החזות שלהם ומבחינת עמידותם לאורך זמן.
  • עיצוב מרחב יוקרתי דורש לשמור על קו אחיד וזורם, הניכר למשל בסגנון העיצוב וצבעים ששולטים במרחב.
  • לתאורה יש תפקיד מרכזי בעיצוב החלל ופיסולו, עם הדגשה של אזורים ויצירת עניין ודרמה במרחב, לצד יצירה של מרחבים אינטימיים ואישיים מול מרחבים מוארים ופתוחים.
  • לא אחת בבתי יוקרה יש צורך בהזמנת פריטים מיוחדים שלא תמצאו בחנויות, המוכנים במיוחד עבור בית זה.
  • מעבר לדגש העיצובי יוקרתי, דירת יוקרה, ובכלל כל פרויקט שניגשים אליו, חייבת להיות מעל לכל פרקטית ולשמש כבית שנעים ונוח לחיות בו, העונה לכל הפונקציות והצרכים של דייריו באופן כמה שיותר נגיש, נוח וחכם.

לעיצוב דירות יוקרה

לשירותי אדריכל דירות יוקרה ולעוד מידע וייעוץ מקצועי השאירו את הפרטים שלכם באתר המשרד או צרו קשר עם נועם לוי אדריכלות ועיצוב פנים בטלפון שמספרו 04-8535753 או במייל noamarchitects@gmail.com.

WhatsApp
שנדבר על הפרויקט שלכם ?
צרו איתי קשר לשיחת ייעוץ והיכרות