תכנון בית פרטי 150 מטר

תכנון בית פרטי – ליהנות מבית החלומות שלנו

האתגר שבעולם האדריכלות הוא עצום, והוא בא לידי ביטוי בעיקר ברצון לתכנן כהלכה את הבתים לדיירים הצפויים לגור בהם, תוך התייחסות למכלול שלם של צרכים ורצונות שונים. תכנון של בניין או של בית פרטי היא עבודה שדורשת הרבה מאוד ידע, ניסיון, כשרון וגם, כמובן, רמה מקצועית גבוהה במיוחד. האדריכל צריך לשים לב לתוואי השטח, לשכונה בה נמצא המבנה, וכמובן לאלמנטים פרקטיים ועיצוביים שמשתלבים בצורה הרמונית בתוך המבנה. האתגר הוא גדול, ולכן, חשוב לעבוד עם אדריכלים מנוסים שיוכלו להציע את המענה המתאים.

ניצול שטח מיטבי

תכנון של בית פרטי שונה מתכנון משרד או מפעל, ואחד הפרמטרים הראשונים שיש לקחת בחשבון הוא כמובן נושא שטח המבנה. בבתים פרטיים, לרוב, השטח הוא גדול יותר מדירה בתוך בניין, ולכן, חשוב הניסיון בתכנון מסוג כזה כדי להציע תכנון בית פרטי 150 מטר למשל. מדובר בשטח שהוא מעט יותר גדול משטחה של דירה ממוצעת בת 5 חדרים, והוא כולל לרוב גם גינה קטנה או דק, ואפילו חנייה. לכן, יש לדעת כיצד לנצל נכון בשטח ולמקסם את המרווחים בו לטובת הדיירים.

לנצח כל סנטימטר

150 מטרים אולי נשמע לא מעט, אך כיום, הבנייה היא צפופה וקומפקטית במיוחד. יש צורך בהרבה מאוד אלמנטים ונישות, לצד חיפויים שונים, וגם להציב לא מעט רהיטים בכל חדר. לכן, חשוב לדעת לנצל כל סנטימטר, ולייצר את המרווחים היכן שניתן, עם חשיבה שלוקחת בחשבון גם את כיווני האוויר והאור. באדריכלות, כל פיסת בטון ומרצפת היא חשובה, והיא מהווה חלק אינטגרלי מהעיצוב עצמו, כך שיש להתחשב גם לנושא של עיצוב פנים כאשר מרכיבים את פאזל האדריכלות ומתכננים דירה לתפארת.

תכנון בית פרטי 150 מטר

סבלנות ויחסי אישי

השאיפה של רבים מאתנו היא לבנות בית פרטי וליהנות גם מחצר קטנה, צמודה. בדרך לשם צריך לעבור לא מעט, וגם תכנון, בנייה ועיצוב הבית הן משימות מורכבות בפני עצמן. כאשר נעזרים בשירותיהם של עם אדריכלים מקצועיים ומנוסים, הם לא מביאים איתם רק יכולת מקצועית, אלא גם סבלנות ויחסי אנוש טובים, אשר עוזרים לעבור את התהליך המורכב הזה על הצד הטוב ביותר.

רוצים להגשים חלום ולבנות את בית החלומות שלכם? בית גדול בן 150 מטרים? נועם לוי, אדריכלות ועיצוב פנים, הוא הכתובת הנכונה. המשרד מתמחה בתכנון אדריכלי בהתאמה מלאה, תכנון הרמוני ונכון התואם את צרכיו של הלקוח. לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידי המשרד, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 04-8535753

WhatsApp
שנדבר על הפרויקט שלכם ?
צרו איתי קשר לשיחת ייעוץ והיכרות